Ev Hanımlarına Yönelik İş Fırsatları

19.09.2011


 Para kazanmak, aile bütçesine katkı sağlamak her ev hanımı için hep akılda olan, yapılması istenen ancak bir türlü nereden başlanacağı bilinmeyen bir konudur.

Halbuki istenirse temsilcilikten taşeronluğa, ev yapımı yemek servisinden tekstile birçok farklı alanda kadına yönelik iş imkanı mevcuttur.

Sizlere elimizden geldiğince bu imkanları göstermek ve ufakta olsa aile bütçenize katı sağlamanıza yardımcı olmak istiyoruz.

Ancak bugün bahsedeceğimiz ek iş olanağı kesinlikle ufak bir katkı sağlamayacak, beklide şimdiye kadar olan aylık bütçenizin 2-3 katı kadar para kazanmanızı sağlayacak. Üstelik evinizde ve ailenizle birlikte.

Sizde farkındasınızdır son 10 senedir ülkemizde de el emeğine verilen değerde ciddi bir artış var. Aslında yurtdışında el emeği her zaman çok değerliydi ama ülkemizde bir dönem popularitesini yitirmişti. Son 10 yıldır tekrar gerçek değerine ulaşan el emeği işçilik ülkemiz kadınları için yepyeni bir iş kapısı da açtı.

Bildiğiniz gibi ülkemiz aynı zamanda tekstil konusunda dünya çapında kaliteli ve sağlam işçiliği ile ön planda. Artık dünya devi birçok firma işini taşere etmek için ülkemizi seçmekte. İşte bu noktada birbirinden değerli el emekleri ile bu tekstil ürünleri birleşiyor ve kadınlara çok ciddi paralar kazandırıyor.

Sistem şöyle işliyor. Ünlü yabancı ya da yerli marka bir büyük konfeksiyonla anlaşıyor o konfeksiyonda bu işleri yakın çevresindeki ev hanımlarına dağıtıyor. İlk işleriniz konfeksiyon sahibinin sizin el emeği değerinizi ölçmesi için ucuz olabilir ama bu geçici bir süredir. Sakın yılmayın.

 Bu iş sayesinde ayda 10 bin liranın üzerinde para kazanan bir ekip lideri bayanı tanımasam inanın ben de inanmazdım.

İnternetten ufak bir araştırma yaptım sizin için. İlk adımı atabileceğiniz birkaç linki inceleyebilirsiniz.

http://www.senyapsensat.com/

http://www.yeni-isler.com/ev-hanimlarina-yemek-pisirerek-ek-is-imkani.html

http://www.jetnetworking.com.tr/

http://evlere.blogspot.com/

Bol kazançlar